Usługi informatyczne

Specjalistyczny Audyt bezpieczeństwa - https:

Specjalistyczny Audyt bezpieczeństwa

Jeśli jakiś nasz klient nie jest zdecydowany co do podjęcia z nami współpracy, bardzo chętnie zapraszamy go na spotkanie pokazowe, w trakcie którego wszystko tłumaczymy, wyjaśniamy, prezentujemy, przybliżamy. W niektórych przypadkach zgadzamy się nawet na bezpłatne przeprowadzenie pierwszego testu penetracyjnego. Ale to oczywiście zależy od indywidualnego podejścia do klienta. Mimo wszystko zachęcamy wszystkich, aby się z nami spotkali w miłej atmosferze niezobowiązującej rozmowy.


Wsparcie IT - https:

Wsparcie IT

Firma proRADA posiada ponad 10-letnie doświadczenie w ramach udzielania wsparcia IT klientom indywidualnym i instytucjonalnym. Oferujemy usługi jednorazowej pomocy w instalowaniu sprzętu lub oprogramowania albo pakiety kompleksowej obsługi infrastruktury firmy, administracji systemami, usuwania awarii, asysty we wdrażaniu nowych technologii.


https://www.biznesmen.com.pl/kadry-i-place - https:

https://www.biznesmen.com.pl/kadry-i-place

Zatrudnianie pracowników generuje duże obowiązki po stronie pracodawcy. Chodzi tu przede wszystkim o konieczność generowania rachunków z wypłatami, odliczaniem dodatkowych składek na ZUS, podatku dochodowego, a także uwzględnianiem chorobowego i urlopów. Umożliwi Ci to oprogramowanie, którego dystrybutorem jest firma dGCS Biznesmen.


http://www.exanet.pl - www.exanet.pl

http://www.exanet.pl

W dzisiejszych czasach wiele procesów biznesowych opartych jest o technologie internetowe. Dlatego też, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów firma Exanet świadczy kompleksowe usługi IT w zakresie doradztwa, projektowania oraz montażu gotowych systemów bezpieczeństwa sieciowego. Tworzymy infrastrukturę dla przedsiębiorstw.


Administracja serwerami cennik - https:

Administracja serwerami cennik

U nas zasady są proste i przejrzyste. Dlatego na naszej stronie internetowej znajdziesz dokładny cennik pakietów miesięcznych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oferowana przez Chili Web Applications administracja serwerami jest nie tylko profesjonalna, ale również atrakcyjna pod względem kosztów. Przekonaj się sam już teraz!


Zjeżdżalnie - educarium-placezabaw.com.pl

Zjeżdżalnie

Na naszej stronie internetowej znajdziecie najlepszej jakości wyposażenie placów zabaw. Możecie skorzystać z naszych niezwykle bezpiecznych zjeżdżalni czy obiektów wspinaczkowych, gdzie maluchy będą mogły spędzać wolny czas z rówieśnikami. Gwarantujemy naszym klientom zadowolenie i najbardziej konkurencyjne ceny.


Internetowy sklep z zabawkami - www.super-toys.pl

Internetowy sklep z zabawkami

Wierzymy, że każdy maluch zasługuje na kolorowe i szczęśliwe dzieciństwo, dlatego nasz internetowy sklep z zabawkami wyposażyliśmy w gadżety, którymi każdy chciałby się bawić. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim samochody na akumulator, ale także atrakcyjne wózki dla lalek oraz rowerki dziecięce.


www.queenonline.pl