Kultura i rozrywka

Zespół muzyczny małopolska - www.fireband.pl

Zespół muzyczny małopolska

Zastanawiasz się, który zespół na wesele z małopolski jest najlepszy? Odpowiedź jest jedna: FireBand! To grupa muzyków, którzy żyją dla dźwięków. Korzystając z usług tego fantastycznego zespołu stawiasz na najwyższy poziom zabawy, pozytywną atmosferę oraz atrakcyjne warunki współpracy. Gorąco polecamy!


Artykuły dla przedszkoli - jovi.net.pl

Artykuły dla przedszkoli

Firma, w której asortymencie znajdziecie artykuły dla przedszkoli przeznaczone dla maluszków, a także dla dzieci przygotowujących się do pójścia do szkoły. Przedsiębiorstwo oferuje między innymi produkty do malowania, rysowania i modelowania. Ponadto Klienci znajdą tu również akcesoria do zdobienia twarzy.


Wodzirej dj na wesele - https:

Wodzirej dj na wesele

Pewnych profesji nie da się nauczyć, wymagają wrodzonego powołania, a jednym z takich zawodów jest wodzirej DJ na wesele. Osobowość, z którą się rodzi określa czy będzie specjalistą w swojej branży. Żeby zabawiać gości podczas przyjęć ślubnych musi charakteryzować się empatią i charyzmą, by potrafić przekazać swoją energię biesiadnikom.


Studio filmowe Warszawa - studiomaka.com.pl

Studio filmowe Warszawa

Jesteśmy profesjonalnym studiem filmowym, które oferuje swoim klientom ponad 350 metrów kwadratowych powierzchni. Ponadto Mąka prowadzi także wynajem sprzętu filmowego. Pod naszą siedzibą znajduje się przestronny parking, a w budynku funkcjonuje winda przemysłowa, w związku z czym nie będzie najmniejszych problemów z transportem nawet wielkogabarytowych urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju statywy, klisze, obiektywy, aparaty i kamery, które pochodzą od renomowanych producentów. Zapraszamy!


Szkoła tańca Śląsk - https:

Szkoła tańca Śląsk

Celem podejmowanych przez nas działań jest zapewnienie każdemu z Was możliwości zwiększenia swoich umiejętności w zakresie aktywności fizycznej - m. in. tej na parkiecie, ale także sprawienie, abyście w bardzo miły sposób mogli spędzać wolny czas. Majowa to najlepsza szkoła tańca mieszcząca się w województwie śląskim, w której będziecie mogli poznać tajniki zarówno tych klasycznych technik, jak i tych najbardziej nowoczesnych. Jesteśmy pewni, że u nas znajdziecie coś właśnie dla siebie!


www.queenonline.pl