Kultura i rozrywka

Zespół muzyczny małopolska - www.fireband.pl

Zespół muzyczny małopolska

Zastanawiasz się, który zespół na wesele z małopolski jest najlepszy? Odpowiedź jest jedna: FireBand! To grupa muzyków, którzy żyją dla dźwięków. Korzystając z usług tego fantastycznego zespołu stawiasz na najwyższy poziom zabawy, pozytywną atmosferę oraz atrakcyjne warunki współpracy. Gorąco polecamy!


Artykuły dla przedszkoli - jovi.net.pl

Artykuły dla przedszkoli

Firma, w której asortymencie znajdziecie artykuły dla przedszkoli przeznaczone dla maluszków, a także dla dzieci przygotowujących się do pójścia do szkoły. Przedsiębiorstwo oferuje między innymi produkty do malowania, rysowania i modelowania. Ponadto Klienci znajdą tu również akcesoria do zdobienia twarzy.


Wodzirej dj na wesele - www.dobry-wodzirej.pl

Wodzirej dj na wesele

Pewnych profesji nie da się nauczyć, wymagają wrodzonego powołania, a jednym z takich zawodów jest wodzirej DJ na wesele. Osobowość, z którą się rodzi określa czy będzie specjalistą w swojej branży. Żeby zabawiać gości podczas przyjęć ślubnych musi charakteryzować się empatią i charyzmą, by potrafić przekazać swoją energię biesiadnikom.


Studio filmowe Warszawa - studiomaka.com.pl

Studio filmowe Warszawa

Jesteśmy profesjonalnym studiem filmowym, które oferuje swoim klientom ponad 350 metrów kwadratowych powierzchni. Ponadto Mąka prowadzi także wynajem sprzętu filmowego. Pod naszą siedzibą znajduje się przestronny parking, a w budynku funkcjonuje winda przemysłowa, w związku z czym nie będzie najmniejszych problemów z transportem nawet wielkogabarytowych urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju statywy, klisze, obiektywy, aparaty i kamery, które pochodzą od renomowanych producentów. Zapraszamy!


Wideofilmowanie Łódź - manufakturafilmow.pl

Wideofilmowanie Łódź

Proponujemy wszystkim z państwa doskonałe usługi, które spowodują, że będziecie mogli zaopatrzyć się w najlepszą pamiątkę do końca życia. Oferujemy wideofilmowanie wesel i ślubów w okolicach Łodzi, zapewniając dostęp do najlepszych lustrzanek oraz specjalistów w branży. Istnieje możliwość zamówienia dwóch osób, które jeszcze lepiej sprawdzą się podczas większych uroczystości, w których udział bierze duża liczba osób. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm oraz filmy, które będziecie oglądać do końca życia.


www.queenonline.pl