Kultura i rozrywka

Zespół muzyczny małopolska - www.fireband.pl

Zespół muzyczny małopolska

Zastanawiasz się, który zespół na wesele z małopolski jest najlepszy? Odpowiedź jest jedna: FireBand! To grupa muzyków, którzy żyją dla dźwięków. Korzystając z usług tego fantastycznego zespołu stawiasz na najwyższy poziom zabawy, pozytywną atmosferę oraz atrakcyjne warunki współpracy. Gorąco polecamy!


Wodzirej dj na wesele - https:

Wodzirej dj na wesele

Pewnych profesji nie da się nauczyć, wymagają wrodzonego powołania, a jednym z takich zawodów jest wodzirej DJ na wesele. Osobowość, z którą się rodzi określa czy będzie specjalistą w swojej branży. Żeby zabawiać gości podczas przyjęć ślubnych musi charakteryzować się empatią i charyzmą, by potrafić przekazać swoją energię biesiadnikom.


Studio filmowe Warszawa - studiomaka.com.pl

Studio filmowe Warszawa

Jesteśmy profesjonalnym studiem filmowym, które oferuje swoim klientom ponad 350 metrów kwadratowych powierzchni. Ponadto Mąka prowadzi także wynajem sprzętu filmowego. Pod naszą siedzibą znajduje się przestronny parking, a w budynku funkcjonuje winda przemysłowa, w związku z czym nie będzie najmniejszych problemów z transportem nawet wielkogabarytowych urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju statywy, klisze, obiektywy, aparaty i kamery, które pochodzą od renomowanych producentów. Zapraszamy!


Szkoła tańca Śląsk - https:

Szkoła tańca Śląsk

Celem podejmowanych przez nas działań jest zapewnienie każdemu z Was możliwości zwiększenia swoich umiejętności w zakresie aktywności fizycznej - m. in. tej na parkiecie, ale także sprawienie, abyście w bardzo miły sposób mogli spędzać wolny czas. Majowa to najlepsza szkoła tańca mieszcząca się w województwie śląskim, w której będziecie mogli poznać tajniki zarówno tych klasycznych technik, jak i tych najbardziej nowoczesnych. Jesteśmy pewni, że u nas znajdziecie coś właśnie dla siebie!


Słuchawki DJ - https:

Słuchawki DJ

W najświeższej ofercie naszej firmy znajdą Państwo nowe słuchawki muzyczne i inne akcesoria składające się na sprzęt DJ. Proponujemy także inne znakomite artykuły do obsługi różnego rodzaju imprez, takie jak lampy stroboskopowe czy lasery dyskotekowe. Korzystając z naszego sprzętu dla DJ-ów mają Państwo pewność, iż są to produkty markowe i profesjonalne. Serdecznie zapraszamy!


Zaproszenia na ślub - https:

Zaproszenia na ślub

Proponujemy zaproszenia na ślub, które spełnią oczekiwania estetyczne każdej Pary Młodej. Proponujemy powiadomienia w stylu retro, nowoczesnym, jak również bardzo klasyczne. Pozwalają wprowadzić informacje o tym kto i kiedy zawiera małżeństwo, a także w jakim miejscu. Ciekawą propozycją będą też karty z zabawnymi grafikami.


Fotoobrazy Szczecin - www.fotocentrum.info

Fotoobrazy Szczecin

Nasze studio fotograficzne w Szczecinie oferuje nie tylko profesjonalne sesje zdjęciowe, ale także rozmaite gadżety. Fotoobrazy to wydruki wybranego zdjęcia na dowolnym obiekcie. Do wyboru klientów są czarne lub białe koszulki, poduszki czy breloczki i porcelana. Popularne są również kalendarze i wydruki na płótnie.


www.queenonline.pl