Internet

Oświetlenie obiektów sportowych - www.twelvets.pl

Oświetlenie obiektów sportowych

W przypadku budowy stadionów czy hal przeznaczonych do uprawiania piłki nożnej, siatkówki czy innych dyscyplin, niezwykle ważne jest oświetlenie obiektów sportowych. Dlatego też nasza firma oferuje bogaty wybór odpornych na uderzenia lamp, reflektorów i naświetlaczy. Dzięki ich różnorodności z pewnością dopasuje się odpowiednie produkty do danej sali.


Rozdzielnice - https:

Rozdzielnice

W naszej szerokiej ofercie posiadamy rozdzielnice w wielu wersjach i różnych konfiguracjach. Zainstalowane w nich mogą być wyłączniki nadprądowe jedno- i trójfazowe, a także wyłącznik zasilania, przełącznik kierunku obrotów lub inne gniazda. Nasze produkty obejmujące rozdzielnice charakteryzują się nowoczesnym kształtem, a wytwarzając je wykorzystujemy najnowsze technologie.


Internet Wieliczka - fiberlink.pl

Internet Wieliczka

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej prężnie działającej na polskim rynku firmy. Jesteśmy stałym dostawcą Internetu do Krakowa oraz wielu mniejszych, pobliskich miasteczek, takich jak Wieliczka. Cały czas tworzymy nowoczesne sieci światłowodowe, aby przeglądanie stron było jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.


Drgania skrętne - https:

Drgania skrętne

Sprężystość elementów w momencie obrotowym mechanizmu rozruchowego oraz ich zmienność mogą być niebezpieczne dla maszyny. Występują wtedy drgania skrętne, które mogą być związane z układem napędu korbowego. Nie należy przekraczać zalecanych wartości mocy i tym samym nie doprowadzać do zniszczenia wału obrotowego.


Abloy - www.lietosecurity.com.pl

Abloy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Lieto Security Sp. z o.o., która od lat zajmuje się dostarczaniem zarówno polskim przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym najlepszych dostępnych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń antywłamaniowych. Na ich stronie internetowej znajdziecie miedzy innymi nowoczesne rozwiązania znanego hiszpańskiego producenta - firmy Abloy. To właśnie on zajmuje się wytwarzaniem produktów, które idealnie nadają się jako zabezpieczenie wszelkiego rodzaju drzwi. Znajdziecie tam świetnie wykonane wkładki, dźwignie antypaniczne, gałki, zamki mechaniczne oraz elektromechaniczne, szyldy elektroniczne, a także wiele innych produktów idealnie nadających się do zabezpieczenie dowolnej wielkości budynku.


Instalacje fotowoltaiczne - www.hymon.pl

Instalacje fotowoltaiczne

Polecamy Państwu oferowane przez nas ekologiczne instalacje fotowoltaiczne, jakie wykorzystywane mogą być w licznych budynkach, domach, wszędzie tam, gdzie chcecie Państwo zmniejszyć koszty ponoszone w związku z pobieraniem energii elektrycznej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotowaliśmy dla Państwa w atrakcyjnych cenach.


Ogrzewanie hal - www.promiennik.com

Ogrzewanie hal

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie elementy i akcesoria, jakie wykorzystywane są obecnie przez naszych specjalistów do ogrzewania hal. Dzięki ich niezwykłej wydajności i funkcjonalności możliwe jest zmniejszenie kosztów związanych z utrzymywaniem właściwej temperatury.


etykieciarka - https:

etykieciarka

Jesteśmy dystrybutorem różnego rodzaju maszyn przemysłowych, które sprawdzą się w każdym zakładzie produkcyjnym. Novumoffice Sp. z o. o. oferuje linie pakujące takich marek jak Siat, Audion, Elegen, Transpak, czy Siruba. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy w tej branży, pozwala nam dobierać naszą ofertę do oczekiwań i wymagań klienta. Proponujemy Państwu półautomatyczne roboty do foliowania w zgrzewki, zgrzewarki kątowe, tunele obkurczające, maszyny do tworzenia worków, czy też urządzenia typu Mini FlowPack.


Zgrzewarka elektrooporowa - www.foxfittings.com

Zgrzewarka elektrooporowa

Jesteśmy firmą zajmującą się m.in. produkowaniem urządzeń i rozwiązań do rur. Nasza zgrzewarka elektooporowa jest dostosowana do kształtek od różnych producentów, a ponadto posiada system końcówek (4.0-4.7), które samoczynnie się dopasowują, bez konieczności używania dodatkowych przejściówek. Sprzedajemy 4 modele i wszystkie posiadają wbudowany skaner, umożliwiający błyskawiczne odczytanie kodu kreskowego.


Uchwyty magnetyczne - www.strobos.com.pl

Uchwyty magnetyczne

Zapraszamy do sklepu internetowego naszej firmy, który do Państwa dyspozycji oddaje wysokiej jakości lampy ostrzegawcze LED. Tego typu oświetlenie to gwarancja bezpieczeństwa na drodze. Przedstawiamy artykuły od znanych producentów, które cechują się wysoką jakością oraz skutecznością. W asortymencie posiadamy także uchwyty magnetyczne, tablice zamykające i inne wyroby. Serdecznie polecamy!


Pendrive z nadrukiem - https:

Pendrive z nadrukiem

Szukasz atrakcyjnych gadżetów reklamowych, które będą bardziej praktyczne i oryginalne niż tradycyjne długopisy, kubki i smycze? Firma Blueboat oferuje najwyższej jakości akcesoria elektroniczne w szerokiej gamie wzorów i modeli o różnorodnych parametrach, które oznaczone logo Twojej firmy sprawdzą się jako artykuły promocyjne. Proponujemy przede wszystkim powerbanki oraz pendrive’y z nadrukiem.


urządzenia transportu bliskiego - www.windar.pl

urządzenia transportu bliskiego

W trakcie projektowania wysokiego biurowca, bądź siedziby firmy warto mieć na uwadze technologie, które pozwolą zaoszczędzić pracownikom czas i nerwy. Należy zapewnić tzw. urządzenia transportu bliskiego. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dystrybucji i montażu wind, schodów oraz chodników ruchomych, a także platform dla osób niepełnosprawnych. W skład usług wchodzi także serwisowanie zainstalowanych rozwiązań. Przygotujemy również projekt urządzenia z uwzględnieniem przestrzeni wykorzystywania.


www.queenonline.pl